• Riaditeľstvo Spojenej školy internátnej v Nitre oznamuje, že dňa

30.06.2022 (štvrtok) - do 16,00 hodiny je odchodovka na letné prázdniny

Nástup do školy je 05.09.2022 (pondelok) - od 7,00 hodiny.

PaedDr. Soňa Šišková

• Zľava na nákup produktov

• Ako prejav vďaky za spoluprácu prostredníctvom programu „školské ovocie a zelenina“ by sme Vás radi odmenili zľavou v hodnote 8,10€ na nákup našich čerstvých broskýň na eshope www.emilovesady.sk s dovozom grátis až priamo domov ku dverám v rámci celej SR.

• Aktivity zo školského internátu

• Aj v teplých letných mesiacoch máme v školskom internáte rôzne aktivity. Vytvorili sme domček na kartóne s ľudovým motívom  - ľudová architektúra Čičmany. Vybrali sme sa do mesta, kde sme si zacvičili s vibračnými kruhmi Smovex. V areáli školy sme sa podujali na úpravu políčka, vytrhávanie buriny, úpravu kôry a upratovanie okolo kontajnerov.

• MDD

MDD v našej škole bolo skutočne veľkolepé. Okrem bohatého kultúrneho programu, o ktorý sa postarali naše deti a žiaci, nás svojim talentom potešili kamaráti zo Súkromnej ZUŠ H. Madariovej, Dychový orchester pri ZUŠ J. Rosinského, Silvia Švihoriková. Veľkým prekvapením pre všetkých bol skutočný drevený kolotoč, tvorivé dielne  s p. Bebjakom, maľovanie na tvár, ukážky zásahu psovodov, zábavné stanovištia, grilovačka, diskotéka.

• Deň rodiny

Mať rodinu je krásne, no nie každý má to šťastie tú svoju mať. Zhotovením plagátu a diskusiou sme si s deťmi pripomenuli Deň rodiny.

• AERO Slovakia

Začiatok mája sme deťom zo školského internátu spríjemnili návštevou letiska v Janíkovciach. Deti sa oboznámili s prácou leteckých záchranárov. So záujmom si prezreli aj výstavu historických lietadiel.